Hesap Makinesi Programı Türkçe Ücretsiz İndir Basit Ve Kullanımı Kolay

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Hesap Makinesi Programı Türkçe Ücretsiz İndir Basit Ve Kullanımı Kolay, Hesap Makinesi & Kur Çevirici programı küçük boyutlu, kolay kullanımlı bir programdır. Bu program ile hesap yaparken zorluk 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Hesap_Makinesi_1

Hesap Makinesi & Kur Çevirici programı küçük boyutlu, kolay kullanımlı bir programdır. Bu program ile hesap yaparken zorluk çekmeyeceksiniz. Sadece hesap değil, ayrıca kur çevirisi de yapabilmektedir.

Hesap_Makinesi_2

Diğer hesap makinelerinden farkı:

  • Yazdığınız sayıyı 1/x şeklinde gösterebilmesi (yani tersini alabilmesi)
  • Pi sayısı
  • Bir sayının karesini alma özelliği
  • Bir sayının küpünü alma özelliği
  • Bir sayının karekökünü alma özelliğiUfak boyutlu bu hesap makinesi sayesinde tüm hesaplama işlemlerinizi bilgisayarınızda rahatlıkla yapabileceksiniz.

Boyut:284 Kb

Program Dili:Türkçe

İşletim Sistemi:Windows Tümü

Lisans:Ücretsiz

Üretici: Microsoft

indir

E-Cozum.Net sitesinin ücretsiz sunduğu alternatif bir hesap makinesi ve kur çeviriciyi aşağıdan bedava indirebilirsiniz:

indir

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 28 Haziran 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.