İngilizce Öğrenme Programı Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle Download

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: İngilizce Öğrenme Programı Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle Download, İşte size harika bir ingilizce öğrenme programı bu program ile 4 aşamalı olarak kelimeleri öğrenmeye çalışıyorsunuz.Gerçekten kaliteli ve 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

İşte size harika bir ingilizce öğrenme programı bu program ile 4 aşamalı olarak kelimeleri öğrenmeye çalışıyorsunuz.Gerçekten kaliteli ve çok fazla kelime öğreten bu program çok işinize yarayacak üstelik program ücretsiz.

Dyned özellikle ilköğretim sınıflarında öğrenciler için görsel olarak İngilizce öğrenmelerini sağlayan bilgisayar destekli ve görsel bir İngilizce öğrenme programıdır.

Program beyin temelli öğrenme modeliyle geliştirilmiş olup tamamen hafıza teknikleri ile size ingilizce öğretmek için geliştirilmiştir. Farklı teknik ve özelliği sayesinde kullanıcıların kolay bir şekilde İngilizce öğrenmeleri hedef alınmıştır. Üstelik program tamamen ücretsiz ve herkesin kullanabileceği türden bir yazılım olarak geliştirilmiştir.

indir

Versiyon:

Boyut:389 Mb

Program Dili:Türkçe

İşletim Sistemi:Window Tümü

Lisans:Ücretsiz (Freeware)

Sponsorlu Bağlantılar




Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 11 Temmuz 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.