Internet Explorer Windows 7 32-bit

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  Internet Explorer Windows 7 32-bit Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  Internet Explorer Windows 7 32-bit Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   Internet Explorer Windows 7 32-bit Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

internet-explorer-13-698x535.jpg (698×535)

Internet Explorer 9, Microsoft’un çok popüler web tarayıcısının yeni sürümü. IE’nin eski sürümlerine yeni özellikler ve yeni bir görünüm ekleyen Microsoft’un Internet Explorer 9 için umutları büyük.

Internet Explorer 9 ile ilgili ilk dikkatinizi çekecek şey elden geçirilmiş arayüzü. Windows 7’de ve Windows Vista’nın daha yeni sürümlerindeki saydam grafik tarzdan en iyi şekilde yararlanan IE 9, hiç olmadığı kadar şık, hoş ve sade görünüyor. Google Chrome’da olduğu gibi, Adres çubuğu ve Arama kutusu birleştirilerek daha bütüncül bir kullanıcı deneyimi oluşturulmuş.

Internet Explorer 9’daki yeni özellikler arasında Windows işletim sistemiyle daha iyi entegrasyon ve büyük ölçüde artırılmış bir güvenlik sistemi yer alıyor. IE 9 aynı zamanda web sitelerinizi Superbar’a ‘iğnelemenizi‘ ve en sevdiğiniz web sitelerini işletim sisteminizde “uygulama” olarak yer imlerine eklemenizi sağlıyor. Güvenlik açısından, yeni İzleme koruması ve ActiveX filtreleme özellikleri belirli sitelerin çevrimiçi hareketlerinizi izlemesini engellemenizi ve ActiveX öğesini site bazında kapatmanızı sağlıyor. Yeni Performans Danışmanı eklentisi Internet Explorer’ı yavaşlatan eklentileri tespit ediyor (Mozilla Firefox’un çok ihtiyacı olan bir özellik).

Internet Explorer 9 bunlara ek olarak daha yüksek hız ve performansın yanı sıra web standartlarına ve yeni teknolojilere uyum da sunuyor. IE 9’un HTML 5 (ortam yönünden zengin yeni nesil siteler bu dili kullanıyor) desteği de yerinde ve şimdi Acid 3 testini mükemmele yakın 95/100’lük bir puanla tamamlıyor. Kilitlenme kurtarması ve InPrivate Filtreleme, Internet Explorer’ın diğer tarayıcılarınçoğundan daha stabil ve güvenli bir web deneyimi sunmasını sağlıyor.

Tüm bunlar değerlendirildiğinde, Windows Internet Explorer 9’un en son sürümü önceki sürümlerinin tamamından daha hızlı ve güzel; ve rakiplerini gerçekten yere seriyor. Dikkat: tarayıcı savaşlarında heyecan yine artıyor.

Artıları

  • Daha hızlı çok çekirdekli JavaScript motoru
  • HTML5 ve CSS3 desteği
  • Sistemle çok iyi entegras
  • Şık arayüz
  • Geliştirilmiş güvenlik özellikleri
Eksileri

  • Temel HTML5 desteği
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 16 Mart 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.