IPhone Için Temple Run Oyunu Bedava İndir Ücretsiz Yükle Download

sponsorlu baglantilar

Uygulama İle İlgili Kısa Bilgi: IPhone Için Temple Run Oyunu Bedava İndir Ücretsiz Yükle Download, Temple Run, tapınak duvarları ve dik kayalıklar üzerinde maceraya atıldığınız, 3 boyutlu yüksek kaliteli görüntüye sahip, 7 farklı türkçe ücretsiz mobil uygulamaları indir, iphone 4 5 4S 5S uygulaması yükle android için uygulama bedava indir apk jar java, windows phone blackberry nokia samsung galaxy s4 s3 sony xperia htc one huawei oyun program uygulama yükle...
Program Bilgileri

Temple Run, tapınak duvarları ve dik kayalıklar üzerinde maceraya atıldığınız, 3 boyutlu yüksek kaliteli görüntüye sahip, 7 farklı karakter ile oynayabileceğiniz, basit kullanım özellikleri ve sürükleyici yapısıyla eğlence bir platform oyunudur.

Temple Run iOS (iPhone, iPad vb.) işletim sistemine sahip cep telefonlarında ve tabletlerde kullanabileceğiniz ücretsiz bir platform oyunudur.

iphoneindir

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 24 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.