Jing Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Jing Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download, Jing; ekran görüntünüzü video halinde kaydetmenize olanak sağlayan kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir ekran görüntüsü kaydetme yazılımıdır. 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Jing; ekran görüntünüzü video halinde kaydetmenize olanak sağlayan kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir ekran görüntüsü kaydetme yazılımıdır.

Jing yazılımının kullanımı kolay arayüz araçları sayesinde ekran görüntünüzü alarak kolaylıkla video olarak kaydedebilirsiniz. Yazılım ile almış olduğunuz ekran görüntülerinizi kolaylıkla sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz ftp sunucunuza da bu resim ve videolarınızı yükleyebilirsiniz.
Jing yazılımını kurduktan sonra masaüstünüzün üst kısmında beliren güneşe benzeyen simgedeki  Capture alanından anlık resim veya video hangisini yüklemek istiyorsanız onu belirlemeniz gerekiyor.
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :8.4 MB
  • Versiyon :2.7.12205.4
  • Dil :İngilizce
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 16 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.