Kablosuz Internete Gizliden Habersizce Bağlananları Bulma Programı Bedava Indir

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Kablosuz Internete Gizliden Habersizce Bağlananları Bulma Programı Bedava Indir, Modem güvenliği ve bağlantı tespiti, internetime kim girmiş öğrenme, wifi modeme gizlice habersiz olarak girenleri görme tespit etme 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri
Modem güvenliği ve bağlantı tespiti, internetime kim girmiş öğrenme, wifi modeme gizlice habersiz olarak girenleri görme tespit etme programı indir, 
 WiFi Guard running on Windows
SoftPerfect WiFi Guard, modeminize şifre koymanıza rağmen sizden habersizce internet bağlantınıza ortak olan kişileri tespit etme yazılımdır.

Modeminize izinsiz erişim gerçekleştirmeye çalışan kişileri Ip numarası ile tespit etmenize olanak sunan gelişmiş modüllere sahipr bir yazılımdır.
Wifi bağlantı durumunuzu ve modem bağlantınızı sürekli olarak kontrol altında tutan ve güvenlik duvarı şeklinde koruyan bilgisayarınızda mutlaka bulunması gereken, modem koruyucu bir yazılımdır.
Sonuç olarak, herhangi birisi Internet bağlantıza yetkisiz erişim elde edebilir, onları sömürmek ve fark edilmeden kalmak yerine tesipt etmek ve karşı koymak artık çok daha kolay olacaktır.
indir
Alternatif indirme linki (üstteki bozulursa bunu deneyin)
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :1.8 MB
  • Versiyon :1.0.5
  • Dil :İngilizce
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 02 Nisan 2013 1

Sadece Tek Yorum Yapılmış »

  1. Faik 31 Mart 2015 at 22:30 - Reply

    Ağda tespit ettiğimiz IP lerin özelliklerinden bu IP tanımıyorum dediğinizde ilgili IP ağa giremiyor sanırım.
    teşekkürler

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.