Kahve Fincanının Fotoğrafını çekip Falına Bakan Uygulama IPhone Için Indir

sponsorlu baglantilar

Uygulama İle İlgili Kısa Bilgi: Kahve Fincanının Fotoğrafını çekip Falına Bakan Uygulama IPhone Için Indir, Kaave Falı uygulaması, kahve fincanının fotoğrafını çekerek kahve falı bakan ücretsiz bir uygulama. Kahve falına bakan Isabel ve türkçe ücretsiz mobil uygulamaları indir, iphone 4 5 4S 5S uygulaması yükle android için uygulama bedava indir apk jar java, windows phone blackberry nokia samsung galaxy s4 s3 sony xperia htc one huawei oyun program uygulama yükle...
Program Bilgileri

Kaave Falı uygulaması, kahve fincanının fotoğrafını çekerek kahve falı bakan ücretsiz bir uygulama. Kahve falına bakan Isabel ve Falcı bacı adında iki karakter bulunuyor. Falcıların yoğunluğuna göre kahve falı sonucunun gelmesini bekliyorsunuz. Eğer Altın Üyelik paketlerinden birini seçerseniz falınıza anında bakılıp yorumlanıyor. Kaave Falı uygulamasına Facebook ile giriş yapabiliyorsunuz ve fal sonuçları e-posta olarak gönderebiliyor. Fotoğrafı çekmeden önce dilek tutmayı ve “neyse halim, çıksın falim” demeyi unutmayın :)

Kaave Falı uygulamasının özellikleri:

  • Gönderdiğiniz fincan fotoğrafları binlerce şekil ve düzene göre inceleniyor.
  • Kişisel bilgileriniz doğrultusunda (Doğum tarihiniz, burcunuz, cinsiyetiniz) falınız özel olarak yorumlanır.
  • Yorumlanan fallar, fincan fotoğraflarıyla birlikte iPhone’unuzda saklanır.
  • Fincan fotoğraflarını arkadaşlarınıza gönderebilir, arkadaşlarınızın fallarına yorum yapabilirsiniz.
  • Facebook entegrasyonu sayesinde Facebook’la giriş yaptığınız tüm cihazlardan fallarınıza ulaşabilirsiniz.

Kaave Falı uygulaması IOS 4.3 ve üzeri yazılıma sahip iPhone3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch (3. ve 4. jenerasyon) ve iPad’de kullanılabiliyor.

iphoneindir

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 22 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.