Kaspersky Antivirüs 2015 Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Kaspersky Antivirüs 2015 Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download, Kaspersky Antivirüs 2013 yazılımı ile her gün ortaya çıkan ve sayıları 125 bin’ i bulan kötü amaçlı yazılımlara 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Kaspersky Anti-Virus (2015): Main Window

Kaspersky Antivirüs 2013 yazılımı ile her gün ortaya çıkan ve sayıları 125 bin’ i bulan kötü amaçlı yazılımlara ve virüslere karşı bilgisayarınızda koruma sağlayabilirsiniz.

Kaspersky Antivirüs 2013 sisteminize kolaylıkla yükleyebileceğiniz ve kolay bir şekilde çalıştırabileceğiniz bir programdır. Bilgisayarınızın ihtiyaç duyduğu tüm koruma ve antivirüs teknolojilerini sizlere sunuyor. Yazılım siz bilgisayarınızda çalışırken kesinlikle sistem kaynaklarınıza zarar vermeden arka planda çalışır. Bilgisayarınızı virüslere, casus yazılımlara, Truva atlarına, rootkit’ lere, malware ve spyware gibi zararlı yazılımlara karşı maksimum düzeyde koruma sağlar.
Kaspersky Antivirüs 2013 System Watcher bileşeni sayesinde kötü amaçlı bir yazılım bilgisayarınıza ulaşsa bile bu özellik sayesinde birçok kötü amaçlı yapılmış işlemi geri almanızı sağlar. Bunun yanında ek olarak Daha iyi kimlik hırsızlığı önleme performansı, otomatik güvenlik açıklarından faydalanma koruması, optimize edilmiş anti-virüs veritabanları, dizüstü bilgisayarlar için azaltılmış pil tüketimi ve sanal klavye özelliği ile de dikkat çekiyor.
Şu an incelemekte olduğunuz Kaspersky Antivirüs 2013 ücretsiz olarak sunulan 30 günlük deneme sürümüdür. Lisanslı sürüme sahip olmak istiyor iseniz ücret karşılığında yazılım üreticisinin resmi sitesinden satın alabilirsiniz.
Kaspersky Anti-Virus (2015): Protection Center
indir
Alternatif indirme linki:
indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :197 MB
  • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 10 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.