Kaspersky Internet Security 2015 Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Kaspersky Internet Security 2015 Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download, Kaspersky Internet Security 2013 hem size, hem ailenize çalışırken, alışveriş yaparken, bankacılık işlemlerinde ve hatta çevirim içi oyun 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

kis2015_11173_0213-241873.png (697×575)

Kaspersky Internet Security 2013 hem size, hem ailenize çalışırken, alışveriş yaparken, bankacılık işlemlerinde ve hatta çevirim içi oyun dünyasında bile kesintisiz güvenlik sağlar.

Kaspersky Internet Security 2013 arka planda çalışarak sizi, bilgisayarınızı ve çocuklarınızı en yeni ve gittikçe büyüyen tehditlere karşı korumak için daha fazlasını yapan güçlü koruma teknolojileri sunar. Sayısız yeni ve geliştirilmiş eşsiz koruma teknolojileri ile bilgisayarları en yeni tehditlere karşı koruma fırsatı sunar. Güvenli gezinme modu ile uygulamalar ve web sitelerine risksiz erişim imkanı sunar. Web siteleri için güvenli çalışma modu ile çevirim içi bankacılık gibi diğer aktivitelerde oluşabilecek yüksek kimlik hırsızlığı riskini ortadan kaldırır. Yeni Sistem İzleyisi teknolojisi ile kötü amaçlı programın eylemleri, ürünün nasıl yapılandırıldığına bağlı olarak otomatik olarak veya kullanıcının izniyle iptal edilir.
Kaspersky Internet Security 2013 sisteminize kolaylıkla yükleyebileceğiniz ve kolay bir şekilde çalıştırabileceğimiz bir programdır. Bilgisayarınızın ihtiyaç duyduğu tüm koruma ve antivirüs teknolojilerini sizlere sunuyor.
indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :198 MB
  • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 10 Nisan 2013 1

Sadece Tek Yorum Yapılmış »

  1. süleyman sarı 19 Ağustos 2013 at 15:09 - Reply

    kis çok güzel

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.