Kur’an-ı Kerim Meali, Tefsiri, Ayet Anlamı Programı Ekitap Ebook Türkçe Bedava Indir ücretsiz

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Kur’an-ı Kerim Meali, Tefsiri, Ayet Anlamı Programı Ekitap Ebook Türkçe Bedava Indir ücretsiz, Kuranı Kerim E-kitap, yazılımı ile Kur’an-ı Kerim okuyabilir, surelerin faziletlerine hakim olabilir, dini yönünüzü güçlendirebileceğiniz bir yazılımdır. Kur’an-ı 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

kurani-kerim-e-kitap-8954-1.jpg

Kuranı Kerim E-kitap, yazılımı ile Kur’an-ı Kerim okuyabilir, surelerin faziletlerine hakim olabilir, dini yönünüzü güçlendirebileceğiniz bir yazılımdır.

Kur’an-ı Kerim’i en iyi şekilde öğrenmenize türkçe mealleri ile tefsirli okunuşları ile sunulan Arapça özel okunuş, Türkçe meal ile kapsamlı ve ücretsiz bir yazılımdır.
Kur’an-ı Kerim yazılımında, süre arama, hadis bulma, ayet anlamı öğrenme, hadisleri kopyalama özelliği bulunmaktadır. Kur’an-ı Kerim okuma alanınız artı eksi özelliği ile yakınlaştırabilir, uzaklaştırabilirsiniz.
Kurulum gerektirmeyen bu yazılımı cd veya flash ile sürekli yanınızda taşıyabilirsiniz.
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :1.1 MB
  • Versiyon :1.0
  • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 04 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.