LibreOffice Türkçe Ücretsiz Ofis Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: LibreOffice Türkçe Ücretsiz Ofis Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download, Microsoft Office Programını kullanmayan firma hatta ev kullanıcısı yoktur fakat bilindiği gibi Office programı ücretli ve Microsoft firmasına aittir. Daha önce Microsoft 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

#

Microsoft Office Programını kullanmayan firma hatta ev kullanıcısı yoktur fakat bilindiği gibi Office programı ücretli ve Microsoft firmasına aittir.
Daha önce Microsoft Office programına alternatif olarak ücretsiz olarak piyasaya çıkan OpenOffice programı Açık kaynak kodlu olma özelliğini kayıp ettikten sonra bir grup yazılımcı tarafından LibreOffice programı geliştirildi ve kullanıcılara tamamen ücretsiz bir Officeyazılımı sunulmuş oldu.
Peki bu program ile neler yapılabilir? Program tamamen ücretsiz olup Microsoft Office ile yazılmış her türlü belgeyi açmakta ve üzerinde değişiklik yapmanıza olanak sağlamakta.

Office programında bulunan Sunum hazırlama, Excel, Word, Access özelliklerini tamamen içinde barındırmakta ve Microsoft Office ile daha önceden hazırlanmış her türlü dosyayı açarak size üzerinde çalışma olanağı sağlamakta.

Program sayesinde PDF dökümanları ve HTML dosyaları da hazırlayabilir bunların üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. Programda bulunan Math bileşeni sayesinde Matematiksel formüller hazırlayabilir, Matematikte kullanılan birçok sembol ve işaretleri kullanarak Matematiksel dökümanlarda hazırlayabilirsiniz.

Diğer bir bileşen Database bileşeni Base ile birçok bilinen veritabanlarına ulaşabilir yeni veritabanları oluşturarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer ücretsiz bir Office programı istiyorsanız ve bu programın Microsoft Office ile hazırlanmış belgeleri de açmasını istiyorsanız size tavsiyemiz LibreOffice Programı olacaktır.

indir

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 12 Haziran 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.