Metin2

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  Metin2 Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  Metin2 Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   Metin2 Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Bu Doğu macerasında Metin’in topraklarını özgürlüğe kavuşturun

Image

Metin2, Doğu topraklarındaki fantastik bir krallıkta büyük usta olmaya çalıştığınız hareketli birMMORPG (Geniş Çaplı Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Oyunu)’dur.

Metin2, çeşitli dövüş sporu silahlarıüzerine kurulu çeşitli sınıfları içinde barındıran klasik bir rol üstlenme oyunudur. Metin Taşları’nın karanlık güçlerine karşı ortaya koyacağınız mücadelede çeşitli dövüş sanatlarından faydalanabilirsiniz: kılıçlar, mızraklar veya yaylar ve uzun vadede amacınız, Doğu’nun en kuvvetli savaşçısı olmaktır:

Oyunun en akılda kalıcı yönü muhteşem müzikleri olsa da, grafiksel anlamda da Metin2 bazı fantastik yapılar ve zeminlerle Doğu sembollerinde derinliği yakalamıştır. Siz kıtaya egemen olma yolundaki maceranızda diğer imparatorluklardan savaşçılarla boy ölçüşürken Metin2’de ortaya çıkan savaş sahneleri de hafızalardan silinmemektedir. Kung fu gibi görünen dövüş stilinden tekvando ve karateye kadar birçok dövüş sanatı türü arasından dilediğinizi kullanabilirsiniz.

Kung fu ve dövüş sanatlarını konu alan oyunlardan hoşlanıyorsanız, muhteşem grafiklerin ve harika oyun müziklerinin bir araya gelmesiyle sürükleyici birçok oyunculu çevrimiçi oyun tecrübesi sunan Metin2’ye bayılacaksınız.

Artıları

  • Muhteşem grafik ve sesler
Eksileri

  • Yeterli sayıda rakip yok
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 27 Mart 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.