Microsoft Excel Viewer Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Microsoft Excel Viewer Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download, Microsoft Excel Viewer, Exel dosyalarını görüntülemek için yazılmış bir programdır. Microsoft Excel Viewer ile Excel yüklü olmasa bile 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

microsoft-excel-viewer_2_1440x767.jpg (1440×767)

Microsoft Excel Viewer, Exel dosyalarını görüntülemek için yazılmış bir programdır.

Microsoft Excel Viewer ile Excel yüklü olmasa bile Excel çalışma sayfası açabilir, görüntüleyebilir ve yazdırabilirsiniz. Bunun yanı sıra ek olarak başka bir programa veri kopyalaması da yapabilirsiniz. Ancak bu verileri düzenleyemez çalışma kitabı kaydedemez veya yeni bir çalışma kitabı oluşturamazsınız.
Program içerisinde sınırlı kullanım olduğundan dolayı yalnızca uygulama ve döküman görüntülemesinde kullanabilirsiniz, düzeltme yapmaya izin vermemektedir.
Program xlsx, xlsm. xlsb. xltx. xltm. xls. xlt. xlm,. xlw dosya biçimlerini desteklemektedir.
Bu uygulama; Microsoft Office Excel 2007, Microsoft Office Excel 2003, Microsoft Excel 2002, Microsoft Excel 2000, Microsoft Excel 97 gibi Office programları için geçerlidir.
indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :51.3 MB
  • Versiyon :2003
  • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 18 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.