Microsoft Security Essentials

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  Microsoft Security Essentials Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  Microsoft Security Essentials Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   Microsoft Security Essentials Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Microsoft’tan ücretsiz ve basit bir antivirüs yazılımı

microsoft-security-essentials-18.jpg (700×544)

İşletim sistemi, web tarayıcı, ortam yürütücü… Microsoft her şeyi düşündü, bir güvenlik uygulaması hariç. Yani, Microsoft Security Essentials’in sürümüne kadar.

Birkaç aylık beta aşamasından sonra, Microsoft güvenlik uygulamasının son sürümünü yayınladı, ancak Microsoft Security Essentials’in son sürümde pek fazla değişmediğini söylemeliyim. Halen kullanıcının sistem güvenlik durumuna bakabielceği, virüs ve casus yazılım tanımlamalarını güncelleştirebileceği, daha önce algılanan öğelerin geçmişini kontrol edebileceği ve buna göre program ayarlarını düzenleyebileceği dört temel alan içeren belirgin ve sekmeli bir arayüze sahip.

Microsoft Security Essentials’ta üç tip tarama bulunuyor: hızlı, tam veya özelleştirilebilir. Bunlar belirli bir saatte veya belirli bir konumda çalışacak şekilde programlanabilir; ve bilgisayar kullanımda olmadığı zamanlarda çalışacak şekilde değiştirilebilirler. Kullanışlı bir özelliği, Microsoft Security Essentials’ın veritabanını otomatik olarak güncelleştirmesi ve Windows Explorer ve the Windows Firewall ile tamamen entegre olması. Ayrıca aşırı istekli bir temizlemeyi geri almak istediğiniz durumlar için sistem geri yükleme noktası da var.

Microsoft Security Essentials, Microsoft’un ilk ev kullanıcılarına yönelik bağımsız güvenlik uygulaması girişimi. Sadeliği ve yeni kullanıcılar için uygunluğu göz önünde bulundurulduğunda, muhtemelen daha ileri seviyedeki kullanıcılar veya profesyonel ağ yöneticileri için en iyi seçenek değil; ancak ortalama bir kullanıcı için bütün temel gereksinimleri içeriyor. Yalnız Microsoft Security Essentials’ın dosyaları temizlemediğini unutmayın; bulaşma durumunda dosyaları sadece siliyor.

Microsoft Security Essentials, zaman zaman karmaşık olan ev bilgisayar güvenliği arenasına nazik bir ilave.

Artıları

  • Kurulumu ve kullanımı kolay
  • Otomatik güncelleştirmeler
  • Çeşitli tarama türleri
  • Hafif ve mütevazi
Eksileri

  • Dosyaları temizlemiyor
  • Uzman kullanıcılar için çok basit
  • Güvenlik duvarı yok

 

Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 19 Mart 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.