Microsoft Word 2010

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  Microsoft Word 2010 Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  Microsoft Word 2010 Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   Microsoft Word 2010 Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

microsoft-word-26.jpg (700×540)

Microsoft’un mükemmel sözcük işlemcisi

Microsoft Word belki de dünyanın en popüler sözcük işlemcisi. Word ayrıca Microsoft Office verimlilik paketindeki temel uygulamalardan biri.

Microsoft Word, bilgisayarınızdametin oluşturma, düzenleme ve kontrol etmeyle bağlantılı tüm görevler için güçlü bir program. Tüm popüler belge biçimleriyle çalışmanın yanı sıra, dosyaları PDF olarak kaydetme desteği veya belgeleri yazdıktan hemen sonra Outlook ile gönderme seçeneğini de içeriyor.

İster sıfırdan metin oluşturun ister çok sayıda şablondan birini kullanın, Microsoft Word çok sayıda araçla size yardımcı olacaktır: tablolar, metin biçimlendirme seçenekleri, renk şemaları, görüntü ve klip art ekleme desteği ve çok daha fazlası. Microsoft Word ayrıca güçlü bir yazım denetimi ve belgeleri işaretli metin ve kişisel notlarla gözden geçirme araçlarını da içeriyor. Ancak video desteği halen yok.

Bütünüyle değerlendirildiğinde, Microsoft Word, basit bir nottan resim, grafik ve tablolar içeren karmaşık bir rapora kadar tüm metin işlemleri için harika bir araç.

Microsoft Word’ün bu kadar popüler bir sözcük işlemcisi olmasının nedeni var: hem kullanıcı dostu hem de gelişmiş özelliklerle dolu.

Artıları

 • Tüm popüler biçimlerle çalışıyor
 • PDF olarak kaydetme desteği
 • Yazım denetimi ve çeviri araçları
 • İndirilebilir şablonlar
 • Özel görüntü araçları seti
Eksileri

 • Yoğun kaynak kullanımı
 • Araç çubuğu çok yer kaplıyor
 • Halen video desteği yok
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 15 Nisan 2013 5

5 Yorum »

 1. oktay 11 Mayıs 2014 at 23:40 - Reply

  saolun ben bu programı çok seviyorum her işimi bununla görüyorum

 2. mustafa 22 Kasım 2014 at 22:03 - Reply

  yüklenmesini istiyorum

 3. murat 04 Ocak 2015 at 17:47 - Reply

  lan dalgamı gecıyonuz lınke tıklıyom gene aynı sayfaya donuyo ındırmıyo yapacaksanız sunu adam akıllı yapın

  • Program Eksperi 17 Ocak 2015 at 04:57 - Reply

   link çalışıyor senin bilgisayarda sorun olabilir. acaba linke tıkladıktan sonra biraz bekliyormusun yoksa hemen kapatıyormusun. geri sayım başlıyor ve belirli bir süre bekledikten sonra otomatik indirme devreye giriyor.

 4. memet 13 Şubat 2015 at 10:23 - Reply

  kaç saniye beklediniz

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.