Mobile Adobe Flash Player Türkçe Cep Mobil Cihazlar Için SWF Oynatıcı Bedava Indir ücretsiz

sponsorlu baglantilar

Uygulama İle İlgili Kısa Bilgi: Mobile Adobe Flash Player Türkçe Cep Mobil Cihazlar Için SWF Oynatıcı Bedava Indir ücretsiz, Etiketler: Macromedia Flash Player Macromedia Flash Player 7 for Pocket PC pocker pc için flaş player mobil flaş player indir flash player mobil türkçe ücretsiz mobil uygulamaları indir, iphone 4 5 4S 5S uygulaması yükle android için uygulama bedava indir apk jar java, windows phone blackberry nokia samsung galaxy s4 s3 sony xperia htc one huawei oyun program uygulama yükle...
Program Bilgileri

Etiketler: Macromedia Flash Player Macromedia Flash Player 7 for Pocket PC pocker pc için flaş player mobil flaş player indir flash player mobil yükle  

Evet sevgili ziyaretçilerimiz Macromedia Flash Player ile mobil cihazlarda Flash playeri rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Macromedia Flash Player yazılımının Windows Mobile 5 ve Pocket PC 2003 için uyumlu olan sürümüdür.

Geniş çoklu-ortam özellikleri sunan her iki platform üzerindeki flash içeriklerini ve uygulamalarını oynatmanıza imkan tanıyan Flash Player`ın boyutu da oldukça küçüktür. Cep bilgisayarınızla internet üzerinde gezinirken karşınıza çıkan flash animasyonları oynatmanıza ve yine SWF uzantılı uygulamaları çalıştırmanıza yarayan araç her iki işletim sistemi üzerinde de sorunsuz biçimde çalışmaktadır.

Yazılımın Genel Özellikleri

  • İnternet tarayıcılarla uyumluluk
  • Flash Player 7 desteği
  • Action Script 2 desteği
  • XML soket desteği
  • Web hizmetleri ve SOAP API

indir

Sürüm :

v7.0

Boyut :

1.39 Mb

İndirme :

573564

Lisans: :

Ücretsiz – Bedava

Dil :

Türkce

İşletim Sistemi :

Pocker PC

Üretici :

adobe

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 28 Mart 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.