Mozilla Firefox Aurora Türkçe Son Sürüm İndir 2015

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Mozilla Firefox Aurora Türkçe Son Sürüm İndir 2015, Mozilla Firefox Aurora, tüm sürümlerde bulunan özellikleri tek çatı altına toplayarak kendini daha da fazla geliştirmiş olarak karşımıza 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

firefox-08-700x375.png (700×375)

Mozilla Firefox Aurora, tüm sürümlerde bulunan özellikleri tek çatı altına toplayarak kendini daha da fazla geliştirmiş olarak karşımıza çıkmaktadır.

Program Mozilla Firefox’un önceki sürümlerinde bulunan özellikleri kullanıcı geri dönüşleriyle besleyerek daha kararlı yeni bir sürüm ortaya çıkarmıştır.
Mozilla Firefox Aurora, geliştirilmiş özellikleri sayesinde kullanıcıların bütün isteklerine cevap vermekte olup geliştiricilere ve üst düzey kullanıcılara hitap etmektedir. Aurora içerisinde bulunan linkle diğer sürümler arasında geçiş yapabilirsiniz. Mozilla Firefox’un bütün sürümlerini Aurora sayesinde tek alanda bulabilirsiniz.
Programı test etmek için Mozilla Firefox Aurora’yı yükleyip denemenizde fayda var.
Firefox-Aurora-19.0a2-Free-Download.jpg (800×602)
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :16.4 MB
  • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 13 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.