Müzik İndirme Programı Ares GEZGİNLER

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Müzik İndirme Programı Ares GEZGİNLER, Ares Video ve Müzik İndirme Programı Ares; resim, ses, video, yazılım ve belgeleri paylaşma imkanı veren ücretsiz bir dosya 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Ares Video ve Müzik İndirme Programı
Ares; resim, ses, video, yazılım ve belgeleri paylaşma imkanı veren ücretsiz bir dosya paylaşım programıdır.
P2P dosya paylaşımına dahil olmak isteyen kullanıcıların ilk tercihlerinden birisi olan Ares; düşük sistem kaynakları tüketimi, küçük boyutu, kolay kullanımı ile dikkat çekiyor.

Ses, video, resim, belge ve yazılım dosyalarını bulabilmenize, indirebilmenize ve paylaşabilmenize olanak veren Ares, gelişmiş arama özelliği ile istediğiniz dosyayı bulabilmenize yardımcı oluyor. Ares ile ağa bağlanmış olan kullanıcıların paylaştığı dosyalar arasında yaptığınız aramalar sonucunda bulduklarınızı bu kullanıcıların bilgisayarlarından indirebiliyorsunuz.

Ares, dosya yönetimini oldukça kolay hale getiren kitaplık sistemi sayesinde dosyalarınızı türlere göre kategorilere ayırabiliyor ve paylaşıma açabiliyor ya da dosyalarınızın paylaşımlarını durdurabiliyorsunuz.

Yerleşik bir medya oynatıcı ve internet tarayıcısı da içeren Ares; müzik ve video dosyalarını indirirken ön izleme yapmanıza, indirilme sonrasında ise doğrudan program içerisinden oynatabilmenize ve herhangi bir web tarayıcısına gerek olamadan internette gezinebilmenize olanak veriyor.

Ares Türkçe Son Sürüm 2015 İndir:

indir

Alternatif indirme linki:

indir

Program Hakkında
Ares; film, müzik, program ve her türden dosyayı paylaşma ve indirme imkanı veren bir P2P dosya paylaşım programıdır. Program, dosyalarınızı Ares Ağı aracılığıyla kolayca paylaşabilmenizi sağlar. Ares ağının bir üyesi olarak her türlü dosya arayabilme ve indirebilme şansına da sahipsiniz. Ares ile çeşitli sohbet odalarına dahil olabilir ve yeni insanlar ile tanışabilirsiniz.

Ares programının genel özellikleri:

Her türlü medya dosyası (Ses, Video, Oyun, Yazılım, Fotoğraf) için gelişmiş arama yapabilme imkanı
Birden çok kaynaktan aynı anda hızlı bir şekilde veri çekebilme
İndirme işlemlerinizin tamamlanması için otomatik olarak indirmeye devam etme özelliği
Oynatma listesi ve tam ekran görüntüleme modu bulunan bir Medya Oynatıcısı
Ses ve video dosyalarını, indirilme işlemleri devam ederken önizleyebilme
Bilgisayarınızdaki medya dosyalarının düzenli bir şekilde saklanabilmesi için tasarlanmış gelişmiş bir Kitaplık Yöneticisi
Virüslü veya sisteminize zarar verebilecek dosyalara erişimi engelleyen gelişmiş bir medya dosyası filtrelemesi
Kendi sohbet odanızı oluşturabilme ve indirme işlemleri devam ederken diğer kullanıcılar ile sohbet edebilme
Oldukça kolay bir kullanıma sahip kullanıcı ara yüzü
Bant genişliği ve indirme kuyruğu yönetimi
Not: Ares’i daha hızlı ve verimli kullanmanızı sağlayacak Ares Galaxy Turbo Booster isimli programı indirmenizi de tavsiye ederiz.

indir

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 05 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.