Müzik İndirme Programı Türkçe Bedava İndir İnternetten Bilgisayara Müzik Yükleme Kaydetme Programı Ücretsiz

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Müzik İndirme Programı Türkçe Bedava İndir İnternetten Bilgisayara Müzik Yükleme Kaydetme Programı Ücretsiz, Songr, internette ki çeşitli sitelerden mp3 arayıp indirebilen bir program. Şarkı sözüne göre de arama yapılabiliyor. Şarkıları indirmeden 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

4040__songr_1_23_4_15.png (855×546)

Songr, internette ki çeşitli sitelerden mp3 arayıp indirebilen bir program. Şarkı sözüne göre de arama yapılabiliyor. Şarkıları indirmeden önce dinlemek mümkün.

4041__songr_2_23_4_15.png (855×546)

Songr ile 16 farklı mp3 arama motorunda müzik arayabilir, bulunan sonuçları listeleyerek ister dinleyebilir isterseniz de bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Sıklıkla güncellendiği için arama yapılabilen site sayısı artmaktadır. Direkt linklerden otomatik çevirme ile istediğiniz müziği kendi medya oynatıcınızdan dinleyebilirsiniz. Songrprogramının tek yaptığı iş web’den müzik arayıp indirmek değildir. Ayrıca Amazon, eMusic, Rhapsody, Zune ve sitelerinden videoları indirmek ve en sevdiğiniz şarkıları satın almak için kullanabilirsiniz.
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut : 5.82MB
  • Dil :TR / EN
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 11 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.