Nero Türkçe CD-DVD Yazma Programı İndir Windows 8 Windows 7 Windows Xp Ve Windows Vista İçin

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Nero Türkçe CD-DVD Yazma Programı İndir Windows 8 Windows 7 Windows Xp Ve Windows Vista İçin, Nero piyasaki en populer CD-DVD yazma programıdır ve tahtını sallayacak bir program henüz çıkmış diyemeyiz üstelik her yeni sürümünde eklenen yeni 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Nero (Türkçe)-10.5.10500-1.jpg (636×454)

Nero piyasaki en populer CD-DVD yazma programıdır ve tahtını sallayacak bir program henüz çıkmış diyemeyiz üstelik her yeni sürümünde eklenen yeni özellikler programı daha da vazgeçilmez kılmakta fakat diğer CD-DVD yazma programlarına göre boyut olarak büyük olması kullanıcılar için eksi bir yön.

Programın Türkçe olması ve kayıtlarınızı istediğiniz formata sizin için çevirmesi ve bunu kopyalaması kullanıcılar için vazgeçilmez olmasını sağlayan nedenlerden biri.

Nero Özellikleri:

  • Profesyonel kalitede video kayıt edebilme
  • 5.1 Destekli DVD leri destekleme
  • DVD ve CD filmelerinin istediğiniz sahnelerini kesebilme ve isterseniz alt yazı ekleme özelliği
  • Resim, video ve slayt editleme ve destekleme modulu
  • Tv yayınlarını kayıt edip istediginiz formatta CD yada DVD lere yazma desteği
    Görüldüğü gibi program birçok yeni ve ek özelliklerle gelmekte fakat belirtiğimiz gibi bu ek özellikler programın boyutunun büyümesini sağlamakta.

Nero 2015 Türkçe Son Sürüm:

indir

Nero Multimedia Suite 2015 Türkçe İndir

indir

Nero Burning ROM 2015 Türkçe İndir

indir

Nero Free Türkçe – Tamamen Ücretsiz Versiyonu 2015 İndir:

indir

 

Yukarıdaki linkler olur da mucize eseri hepsi bozulursa, aşağıdaki butona tıklayarak Nero’nun en son sürümünü Türkçe olarak indirebilirsiniz. Bu link daima çalışacaktır.

indir

indir

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 10 Mayıs 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.