Nokia Suite

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  Nokia Suite Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  Nokia Suite Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   Nokia Suite Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Nokia telefonunuzu yönetmek için varsayılan yazılım

nokia-suite-02-700x421.png (700×421)

Nokia telefonunuz ve bilgisayarınız varsa, Nokia Suite uygulamasına sahip olmadan yapamazsınız. Daha önce Nokia Suite olarak bilinen bu araç koleksiyonu, cihazınızdan daha fazla yararlanabilmeniz içintelefonunuzu windows ile senkronize etmenizi sağlıyor. Nokia Suite bir dosya aktarım çözümünden çok daha fazlası ve mobil deneyiminizi artırmak için gerçekten faydalı bir dolu işleve de sahip.

Telefonunuzu bağlama sürecine rehberlik eden faydalı adım adım sihirbaz sayesinde Nokia Suite uygulamasını kurmak çok kolay. Ana menü, bazı harika özelliklere geçiş yapmanızı sağlayan bir grup parlak, koyu renkli simgeden oluşuyor. Muhtemelen en sık kullanacağınız işlevler hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışan yedekleme ve geri yükleme ile dosya aktarım araçları.

Ancak Nokia Suite uygulamasını diğerlerinden ayıran şey ise ek özellikleri. Örneğin telefonunuzdaki ve bilgisayarınızdaki takvimleri senkronize edebilir, telefonunuza uygulamalar yükleyebilir, e-postalarınıza, haritalarınıza, kişilerinize ve çok daha fazlasına erişebilirsiniz. Hepsi Bluetooth veya USB kablosu üzerinden yapılabiliyor.

Cihazınız yazılımla uyumlu olduğu sürece, Nokia Suite telefonunuzu yönetmek için çok gerekli bir araç.

Artıları

  • Öğretici, iyi sunulmuş bir kullanıcı arayüzü
  • Hızlı veri senkronizasyonu
  • Telefonunuzu geliştirmeniz için sayısız harika araç
  • Fotoğraf ve müzikleri aktarabilme
Eksileri

  • Nokia cihazlarının hepsiyle çalışmıyor
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 17 Mart 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.