Özgür Wiki Dünya Haritası İndirme Programı

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Özgür Wiki Dünya Haritası İndirme Programı, Easy OpenstreetMap Downloader yazılımı Özgür Wiki dünya haritası görsellerini bilgisayarınıza otomatik olarak indirebilmenizi sağlayan kullanımı kolay bir harita 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Easy OpenstreetMap Downloader yazılımı Özgür Wiki dünya haritası görsellerini bilgisayarınıza otomatik olarak indirebilmenizi sağlayan kullanımı kolay bir harita indirme programıdır.

Easy OpenstreetMap Downloader yazılımı ile MAPNIK, OSMARENDER ve CYCLE  tabakalarını küçük harita parçalarını indirip sabit diskinizde güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Kullanıcı dostu bu yazılımın bünyesinde bulunan harita görüntüleme araçları ile çevrim dışı iken de haritalarınızı görüntülemeniz mümkün ve küçük harita parçalarını birleştirerek büyük harita görünümü kazandırabilirsiniz. Easy OpenstreetMap Downloader yazılımı ile bulunduğunuz yerin haritasını çıkartmak artık sizin için oldukça basit olacak.
indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :1.22 MB
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 04 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.