PDF’Yİ WORD’E ÇEVİRME PROGRAMI BEDAVA İNDİR

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: PDF’Yİ WORD’E ÇEVİRME PROGRAMI BEDAVA İNDİR, Etiketler: pdf to doc pdf dosyalarını worde çevirme pdf to word PDF to Word (ya da PDF2Word) bir dosya dönüştürme programıdır. 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Etiketler: pdf to doc pdf dosyalarını worde çevirme pdf to word

pdf2word-1.png (368×339)

PDF to Word (ya da PDF2Word) bir dosya dönüştürme programıdır. Program sayesinde PDF dosyalarınızı Word dosya türüne hızlı ve kolay bir şekilde dönüştürebilirsiniz. Bunun için Adobe Acrobat ya da Adobe Acrobat Reader programına da gerek yok. Program 1.6 dosya biçimini destekler ve sürükle bırak özelliği de mevcuttur.

Hızlı ve kolay olmasının yanında ister elinizdeki PDF dosyalarının tamamını, isterseniz sadece seçtiğiniz sayfaları metin dosyasına dönüştürebilir.

Bunun için `Open` tuşuna basıp, açılan pencereden PDF dosyanın konumunu belirtip, kaydedilecek konumu ayarladıktan sonra PDF dosya Word dosya türüne otomatik

dönüştürülür. Dönüştürme bittikten sonra dosya otomatikaçılır. Bu dönüştürme

esnasında Türkçe karakter sorunu yaşamazsınız. PDF içeriği yazı, resim ve grafik olarak Word haline getirilir.

the Reference dialog box

indir

Alternatif indirme linkleri:

indir

indir

Boyut: 6 MB

Lisans: Demo

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 26 Mart 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.