Samsung Kies

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  Samsung Kies Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  Samsung Kies Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   Samsung Kies Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Samsung Android cihazınızı bilgisayarınızla eşleştirin

samsung-kies-11-700x368.jpg (700×368)

Samsung Kies, Android tabanlı cihazlarınızda müzik ve videoları düzenlemenizi sağlayan Samsung’un resmi ürünüdür. Hem bir bilgisayara hem de bir Samsung taşınabilir cihaza sahipseniz, bu uygulamayı mutlaka edinmelisiniz.

Samsung Kies, Samsung cihazlarınız için gereken Firmware güncellemelerini almanızı ve yüklemenizi sağlar ve yeni sürüm Samsung cihazlarıyla uyumlu olabilmek için düzenli olarak güncellenir. Ayrıca, Samsung Kies taşınabilir cihazınızla Mac’iniz bağlayarak, kişi listeniz ve takvim etkinliklerinizi yönetmenizi ve aktarmanızı da sağlar.

Eğer Microsoft Office kullanıyorsanız, Samsung Kies bilgisayarınızdaki Microsoft Outlook içeriği ile taşınabilir Samsung cihazınızı eşlemenizi sağlar. Taşınabilir cihazınızdaki sayfa işaretleri, ayarlar (genel ayarlar, Wi-Fi listeleri gibi), alarmlar, kişi listeleri, müzik, video ve resim gibi yerel verileri yedeklediğinden, yedekleme yolu olarak da oldukça kullanışlıdır. Ancak, DRM korumalı dosyaları yedeklemediğini unutmamak gerekir.

Samsung Kies, Samsung Android cihazına sahip tüm bilgisayar kullanıcıları için gerekli bir programdır.

Artıları

  • Samsung Android cihazınızı Mac üzerinden yönetebilirsiniz
  • Verilerinizi eşleştirir
  • Verileri yedekler
  • Firmware’i günceller
Eksileri

  • DRM korumalı verileri yedeklemez
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 17 Mart 2013 1

Sadece Tek Yorum Yapılmış »

  1. ufuk 14 Haziran 2013 at 14:39 - Reply

    emeğe sağlık

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.