Şifre çözücü Yıldızlı şifreleri çözme Programı şifre Kırıcı Yıldızlı şifreleri Göster Bedava Indir ücretsiz Yükle Son Sürüm

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Şifre çözücü Yıldızlı şifreleri çözme Programı şifre Kırıcı Yıldızlı şifreleri Göster Bedava Indir ücretsiz Yükle Son Sürüm, Web sayfalarında veya çeşitli programlarda girilen şifreler, bilindiği gibi yıldızlı olarak gözükür ve okunamaz. Bu program sayesinde unutulan 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri


Web sayfalarında veya çeşitli programlarda girilen şifreler, bilindiği gibi yıldızlı olarak gözükür ve okunamaz. Bu program sayesinde unutulan yıldızlı şifreleri görebilirisiniz.

Örneğin; bir web sayfasındasınız ve sistem şifrenizi otomatik olarak hatırlayarak gerekli yere yıldızlı olarak koydu. İşte bu şifreyi görebilmek için tek yapmanız gereken Asterisk Key’i çalıştırarak “Recover” butonuna basmaktır. Böylece görmek istediğiniz şifre ekrandan görüntülenir.

indir

Sürüm :

v8.0 build 2514

Boyut :

423 Kb

İndirme :

53445

Lisans: :

Ücretsiz – Bedava

Dil :

İngilizce

İşletim Sistemi :

Windows – Tümü

Üretici :

Passware

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 28 Mart 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.