Skype 2015 Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Skype 2015 Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download, Dünya üzerinde çok popüler olan anlık mesajlaşma programı olan Skype ile dünyanın herhangi bir yerindeki dilediğiniz bir kişi 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

skipe-42.jpg

Dünya üzerinde çok popüler olan anlık mesajlaşma programı olan Skype ile dünyanın herhangi bir yerindeki dilediğiniz bir kişi ile bu yazılım üzernden ücretsiz bir şekilde arayabilir, anlık mesajlaşmalar yapabilir ve hatta görüntülü ve sesli olarak görüşme yapabilirsiniz.  Ayrıca Skype üzerinden günlük hayatta kullandığınız sabit hat veya cep telefonu görüşmelerinizi normal aramalara göre çok daha ucuza yapabilirsiniz. Bu güçlü araç sayesinde aileniz, arkadaşlarınız ile ve iş bağlantılarınız için çok kolay iletişim kurabilirsiniz.

Oldukça sade ve şık tasarımıyla göze çarpan bir yapısı olan bu yazılımın kolay ve hızlı kurulumun ardından Skype dünyasına katılarak diğer Skype kullanıcıları ile dünya genelinde dilediğiniz kişi ile anlık olarak iletişime geçebilirsiniz. Normal bir sohbet programından farklı olarak telefon görüşmeleri de yapabildiğiniz bu ücretsiz yazılım sizlere oldukça kaliteli görüntü ve mükemmel ses özelliğiyle güvenli bir görüşme imkanı sunuyor.
Tamamen Türkçe olan bu programı kurduktan sonra özellikleriyle sizleri şaşırtmaya devam edecek.  Benzersiz özelliklere sahip olan bu yazılım ile sizlere kolaylık sunmak için sekmeli konuşma pencereleri geliştirmiş. Bu sekmeler arasında hızlı ve akıcı yazışma yapabilirsiniz. Ayrıca Skype’in benzersiz özelliklerinin içersinde  SMS gönderme, sesli mesaj, çevrimdışı durumda çağrı yönlendirme özellikleri bulunuyor.

5.x Sürüm Yenilikleri:

1) Dünya üzerindeki diğer Skype kullanıcıları ile kaliteli bir görüşme yapabilir, popüler sosyal ağ sitesi Facebook ile kolayca bağlantı kurabilirsiniz.
2) Gelen çağrılarınızı başka bir Skype kullancısına ya da cep telefonuna kolayca katarabilir, çağrı öncesi ses kontrolü yapablirsiniz.
3) Ortak ekran üzerinden kişi listelerinizi kolayca gönderebilir, hatırlatıcıları kullanarak özel günleri kaydedebilirsiniz.
4) Çağrılarınızı daha kaliteli bir ses ve görüşmelerinizi daha kaliteli görüntü üzeriden yapabilirsiniz.
5) Skype Acess üzerinden WiFi bağlantınızı daha basit bir şekilde yapabilirsiniz.
indir
Alternatif indirme linki
indir
 • Lisans :Ücretsiz
 • Boyut :1.31 MB
 • Versiyon :2015
 • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 13 Nisan 2013 3

3 Yorum »

 1. kasumov.hafiz 29 Ocak 2014 at 20:52 - Reply

  program hakkinda sorun yok.

 2. erol 14 Mart 2014 at 17:59 - Reply

  çok teşekkür ederim bu programa ihtiyacım vardı

 3. hileciolmakistiorum 15 Mart 2014 at 20:12 - Reply

  banada göster abi söylermisin

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.