Sniper Elite V2

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  Sniper Elite V2 Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  Sniper Elite V2 Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   Sniper Elite V2 Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Gory WWII sniper birinci şahıs nişancı oyunu

Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanan Sniper Elite V2 Türkçe Yaması. Oyunları artık daha verimli ve konusuna hakim bir şekilde oynamak istiyorsanız, Türkçe yama dosyalarını tamamen ücretsiz bir şekilde indirip oyuna uygulayabilir ve oyunları Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Sniper maceramız kaldığı yerden devam ediyor. İkinci dünya savaşı sırasında geçen Sniper Elite V2’de gizlilik ve sıfır hata sizi başarıya taşıyacak ayrıca hayatta kalmanıza yarayacak. Nazilerin tarafından ürtetilen V2 roketlerini bulmalı ve Sovyetlerin gizli planlarına engel olmalısınız. Siz ve sniper tüfeğiniz, bu macerada başka kimse yok.

NOT: İndirmiş olduğunuz Türkçe yama dosyasını oyuna kurmak için gerekli talimatlar arşiv dosyasının içinde yer alıyor. Kurulum ile ilgili metin dosyasının içerisinde yer alan işlemleri uygulayarak kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 25 Mayıs 2015 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.