Soyağacı Oluşturma Programı Indir, Soy Ağacı Yapma, Soyağacı Hazırlama

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Soyağacı Oluşturma Programı Indir, Soy Ağacı Yapma, Soyağacı Hazırlama, Genbox Family History ile kendinizi özelleştirilebilen bir soy ağacı yapmanız mümkündür. Eğer çok geniş ve büyük bir aileye 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Genbox Family History ile kendinizi özelleştirilebilen bir soy ağacı yapmanız mümkündür.

Eğer çok geniş ve büyük bir aileye sahipseniz ve soy ağacı oluşturmak istiyorsanız bu program sayesinde hepsini yapabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz soy ağacındaki bilgilere raporlama ve arama bilgileriyle rahatlıkla ulaşabilir ve bu bilgileri yazdırabilirsiniz. Bunun yanı sıra eklemiş olduğunuz kişi bilgilerine resim de koymanız mümkündür.
Programı kurduktan sonra bir veritabanı oluşturarak FILE bölümünden New Database sekmesine gelerek bilgilerinizi saklayacağınız yeri seçiyorsunuz. Bu işlemi yaptıktan sonra kişi kartlarından ekleyeceğiniz kişiye ait bilgileri gerekli yerlere girmeniz yeterli olacaktır.
Genbox_family_history.png (1182×1030)
indir
Alternatif indirme linki:
indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :6.88 MB
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 03 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.