Türkçe Bedava Sistem Geri Yükleme Ve Yedekleme Programı, Geri Yükleme Noktası Oluşturma Programı ücretsiz Indir

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Türkçe Bedava Sistem Geri Yükleme Ve Yedekleme Programı, Geri Yükleme Noktası Oluşturma Programı ücretsiz Indir, AOMEI Backuper, bilgisayar kullanıcılarının geri yükleme noktaları oluşturarak herhangi bir aksilik anında sistem geri yükleme işlemi ve veri 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

1.jpg (741×521)

AOMEI Backuper, bilgisayar kullanıcılarının geri yükleme noktaları oluşturarak herhangi bir aksilik anında sistem geri yükleme işlemi ve veri kurtarma işlemi sunan bir programdır.

Windows işletim sistemindeki tüm bilgisayarlar için uygun olan yazılım, kullanımı ve kurulumu kolay olup her bilgisayar kullanıcısı için ücretsiz kullanım sunmaktadır.
Yedekleme işlemlerini belirli aralıklar ile sistem otamatik yapabildiği gibi, kullanıcılar da istedikleri zamanda yedekleme işlemi başlatabilmektedirler.
Program geniş bir alan da kullanım imkanı sunmakta olup, sistem yedeği alma, disk yedekleme, disk bölümü yedekleme, sistem geri yükleme, disk ve disk bölümü geri yükleme, disk bölümü kopyalama gibi birçok işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.
indir
 Alternatif indirme linki:
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :69 MB
  • Dil :Türkçe

Ekran Görüntüleri

2.jpg (742×521)

3.jpg (743×520)

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 31 Mart 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.