Türkçe Saz Çalma Programı Bedava İndir Ücretsiz

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Türkçe Saz Çalma Programı Bedava İndir Ücretsiz, Bağlamamın Telleri; bilgisayar ortamında saz çalabilmenize ve kayıt yapmanıza olanak sağlayan kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz olan bir 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Bağlamamın Telleri; bilgisayar ortamında saz çalabilmenize ve kayıt yapmanıza olanak sağlayan kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz olan bir saz çalma yazılımıdır.

Bağlamamın Telleri yazılımının kullanıcı dostu arayüz araçları sayesinde kolaylıkla saz çalabilir ev hatta saz çalmayı bilmiyorsanız öğrenebilirsiniz.
Bağlamamın Telleri yazılımı gereksiz kodlarla sizin kafanızı karıştırmaz, başlık çubuğunda bulunan buton sayesinde işinizi kolaylaştıracak olan kısa yollara hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Ayrıca başlık çubuğunda bulunan nota listesi butonuna tıklayarak nota bilgilerini kolaylıkla görebilirsiniz. Bağlamamın Telleri yazılımı sayesinde artık saz çalmak sizin için çok kolay.
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :823 KB
  • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar




Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 16 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.