Türkçe Sesli Alarm Saati Programı Ücretsiz Hatırlatıcı Zaman Ayarlı Hatırlatma Alarm Zili Çalma Pc Masaüstü Bilgisayar İçin

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Türkçe Sesli Alarm Saati Programı Ücretsiz Hatırlatıcı Zaman Ayarlı Hatırlatma Alarm Zili Çalma Pc Masaüstü Bilgisayar İçin, Türkçe dil desteğine sahip olan Alarmset programı 6. sürümü ile oldukça kapsamlı özellikler eklenerek bilgisayarınızda alarm saat özelliği 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

alarmset-6853-99.jpg

Türkçe dil desteğine sahip olan Alarmset programı 6. sürümü ile oldukça kapsamlı özellikler eklenerek bilgisayarınızda alarm saat özelliği sunan bir yazılımdır.

Program, masaüstü veya digital çalar saat özelliklerini sanal ortama bilgisayarlara, Windows kullanıcıları için sunulan kapsamlı bir yazılımdır.
Program ile; ayarlanan alarmlara ileri bir tarih girilerek önceden çok ileri bir tarihe alarm konumlandırabiliyor, hatırlatıcı pencere ve sesli uyarı ile periyodik hatırlatma fonksiyonunu kullanabilirsiniz.
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :2.74 MB
  • Versiyon :6.0.05
  • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 14 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.