Türkçe-Yunanca-Yunanca-Türkçe Sözlük Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Türkçe-Yunanca-Yunanca-Türkçe Sözlük Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download, Türkçe ve Yunanca arasında çeviri yapacak bir sözlük programı arıyorsanız programı ihtiyacınız görecek türden bir yazılım. Program sayesinde bilmediğiniz ve anlamını 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Türkçe ve Yunanca arasında çeviri yapacak bir sözlük programı arıyorsanız programı ihtiyacınız görecek türden bir yazılım. Program sayesinde bilmediğiniz ve anlamını merak ettiğiniz kelimelerin Türkçe ve Yunanca karşılığını bulabilir ve öğrenebilirsiniz.

Yaklaşık 10.000 kelime hafızası bulunan programın kullanımı da oldukça kolay, program Yunanca harfleri yazabilmeniz için ayrıca içinde bir klavye de eklenmiş olup bu sayesinde Yunan harflerini de rahatlıkla kullanmanıza olanak tanımakta.

indir

Versiyon:2.0

Boyut:1.10 Mb

Program Dili:Türkçe

İşletim Sistemi:Windows Tümü

Lisans:Ücretsiz (Freeware)

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 11 Temmuz 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.