Ücretsiz Dosya Paylaşım Programı Bedava İndir

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Ücretsiz Dosya Paylaşım Programı Bedava İndir, Etiketler: dosya paylaşım proğramı müzik video indirme proğramı resim indirme proğramı film indirme proğramı Dosya Paylaşım Proğramı FrostWire internet ağı üzerinden yüksek 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Etiketler: dosya paylaşım proğramı müzik video indirme proğramı resim indirme proğramı film indirme proğramı

search.jpg (800×550)

Dosya Paylaşım Proğramı FrostWire internet ağı üzerinden yüksek hızda müzik video resim ve daha birçok kaynak dokümanlar indirebileceğiniz LimeWire benzeri fakat tamamen ücretsiz mükemmel bir dosya indirme yöneticisidir

Program internet ağını kullanarak size binlerce müzik, resim, video, program dosyası yada word dosyaları ve benzer daha birçok dokümanı bulmanıza yardımcı olur.

Bu tür programların en çok rağbet gören aracı ise müzik indirme aracıdır; bu programda ise müzik indirme aracı son derece geliştirilmiştir, istediğiniz bir sanatçının albüm şarkılarının tümünü bulabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Genel Özellikleri:
Ücretsiz dosya indirmede tam özgürlük
Dosya erişiminde güvenlik duvarı kalkanını rahatça geçebilme
Yüksek hızda dosya bulma ve indirme
Torrent desteği
Kaldığı yerden tekrar download
Filtreleme seçeneği
Frostwire kullanıcılarına özel chat odası
Full albüm, müzik indirebilme
Sade arayüzle birlikte gelen kullanım kolaylığı
İndirdiği müzikleri, videoları ve resimleri Windows Media Player ve Resim Görüntüleme Aracı`nda de açabilme

Editör Notu: FrostWire`da LimeWire havasını bulacaksınız fakat bu programı LimeWire`dan ayıran en önemli özellik tamamen ücretsiz olması, yani ücretli bir sürümü bulunmuyor. Dosya arama ve bulmada da LimeWire`dan hiçbir eksik yanı olmayan program her geçen gün popülerliğini arttırıyor.

indir

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 26 Mart 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.