Ücretsiz Port Tarama Programı Bedava İndir

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Ücretsiz Port Tarama Programı Bedava İndir, Port Scanner, Windows işletim sistemi kullanıcılarının belirli bir IP üzerinde bulunan portlarını tarayabildikleri ve port numaralarını tespit edebilecekleri 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Port Scanner, Windows işletim sistemi kullanıcılarının belirli bir IP üzerinde bulunan portlarını tarayabildikleri ve port numaralarını tespit edebilecekleri kullanımı kolay ve ücretsiz olarak sunulan bir yazılımdır.

Programın kullanılmasındaki asıl amaç kesinlikle başka bir bilgiye veya araca ihtiyaç duymadan tamamen port numaralarını taramaktır. Bu sayede dilediğiniz portun IP adres bilgisini öğrenebilirsiniz. Yazılım çalışması sırasında yani tarama işlemini gerçekleştirirken kesinlikle bilgisayarınızın sistem kaynaklarını yormaz ve bu sayede de sisteminizde yavaşlamaya veya donmaya sebebiyet vermez.
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :0.5 MB
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 12 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.