Ücretsiz Türkçe Bilgisayar Hızlandırma Performansını Artırma Programı Bedava İndir

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Ücretsiz Türkçe Bilgisayar Hızlandırma Performansını Artırma Programı Bedava İndir, Glary Utilities bilgisayarınızı korumak ve sistemizi hızlandırmak için birden fazla programdan oluşan bir sistem bakım aracıdır. Bilgisayarınızı korumak, 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

glary-utilities-219-8.jpg

Glary Utilities bilgisayarınızı korumak ve sistemizi hızlandırmak için birden fazla programdan oluşan bir sistem bakım aracıdır.

Bilgisayarınızı korumak, hızlandırmak ve hataları tamir etmek üzere çeşitli sistem araçları içeren program ayrıca sisteminizdeki gereksiz dosyaları, geçersiz kayıt defteri girişlerini ve internet izlerini de temizlemektedir. Bu sayede harddiskinizde yer açarak bilgisayarınız daha hızlı hale getirmektedir.
Glary Utilities, hafızayı optimize eden yapısı ile bozuk Windows kısayollarını bulur, onarır veya kaldırır. Ayrıca güvenli dosya silme ve boş klasörleri bulma gibi özelliklere de sahiptir.
Casus yazılımlar, truva atı gibi pek çok zararlı yazılımı engeller. Batit ve kullanışlı bir arayüzesahiptir. Ayrıca Türkçe dil desteğine de sahiptir.
indir
 Alternatif indirme linki:
indir
Lisans:Ücretsiz
Boyut:14.2 MB
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Üretici: Glarysoft
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 26 Mart 2013 1

Sadece Tek Yorum Yapılmış »

  1. emin 30 Ocak 2014 at 02:17 - Reply

    güzel çok işime yarayacak bu

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.