UltraISO

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  UltraISO Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  UltraISO Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   UltraISO Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

CD ve DVD görüntülerini kolayca yönetin

UltraISO_14large.png (785×576)

UltraISO ile CD/DVD imaj dosyaları yaratabilir, düzenleyebilir ve elinizdeki kalıp dosyalarını açabilirsiniz. ISO dosyalarını direkt olarak düzenleyebilme özelliğine sahip olan ve bu kabiliyeti ile rakiplerinden sıyrılan program bilinen tüm popüler disk imaj dosyası formatlarını destekliyor.

8 tane farklı sanal sürücü oluşturmanıza da olanak sağlayan bu profesyonel araç bootable başlangıç diskleri hazırlamanızada yardımcı oluyor. ISOBIN/CUENRGMDS/MDFCCD/IMG/SUB gibi formatlara tam destek sunan program sürükle bırak özelliği ile aynı anda birden fazla imaj dosyasını kolaylıkla ve hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Not: Programın deneme sürümü düzenlenebilir ve açılabilir imaj dosyalarına ait dosya boyutu konusunda bir sınırlamaya sahiptir.

UltraISO İNDİR

indir

ALTERNATİF İNDİRME LİNKLERİ

indir

indir

indir

UltraISO Ekran Görüntüleri:

UltraISO.jpg (500×367)

UltraISO 9.6.2 Premium Edition screenshot

ultraiso-6.jpg (600×447)

ultraiso-1460-1.jpg (541×400)

Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 1 Ekim 2014 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.