UltraSurf

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  UltraSurf Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  UltraSurf Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   UltraSurf Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Web’de kişisel ayak izinizi bırakmadan dolaşın

screen capture of UltraSurf

UltraSurf, siz web’de dolaşırken tarayıcının ziyaret edilen web siteleri ve çerezler gibi bilgileri kaydetmesini önleyerek güvenli bir filtre görevi gören küçük bir uygulama.

screenshot of UltraSurf

Kullanımı kolay ve tarayıcılar arasında çalışabiliyor

UltraSurf kurulum gerektirmiyor ve USB çubuk üzerinden çalışabiliyor; bu da onu kalem sürücünüzde taşımak ve paylaşılan bir bilgisayardan web’de dolaşmak için mükemmel bir uygulama yapıyor. Hem Internet Explorer hem Firefox’ta çalışaraktüm internet etkinliğinizi şifreliyor, böylece üçüncü şahıslar internette nelere baktığınızı veya neler yaptığınızı takip edemiyor.

UltraSurf’ün tek dezavantajı uygulamanın düzgün çalışıp çalışmadığını anlamanın zor olması ve varsayılan tarayıcı Internet Explorer olduğundan, alternatif bir tarayıcıya geçtiğinizde halen çalışıp çalışmadığını anlamanın güçleşmesi.

UltraSurf ile, artık web’de arkanızda hiçbir iz bırakmadan tamamen güvenli bir şekilde gezinebilirsiniz.

Artıları

  • Kurulum gerekmiyor
  • Kullanımı kolay
  • Tüm göz atma izlerini otomatik olarak siliyor
Eksileri

  • Göz atmayı yavaşlatabiliyor/karmaşıklaştırabiliy
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 17 Nisan 2015 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.