Video Slayt Hazırlama Programı Bedava İndir Ücretsiz Slaytlı Video Yapma Programı İndir

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Video Slayt Hazırlama Programı Bedava İndir Ücretsiz Slaytlı Video Yapma Programı İndir, Slideshow Maker programı sayesinde bilgisayarınızda bulunan dijital resimleri kullanarak video slaytlar hazırlayabilir ve aynı zamanda yazılım içerisinde gelen 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Slideshow Maker programı sayesinde bilgisayarınızda bulunan dijital resimleri kullanarak video slaytlar hazırlayabilir ve aynı zamanda yazılım içerisinde gelen 280′ nin üzerinde efektlerden ekleyerek mükemmel bir sonuç elde edebilirsiniz.

free-slideshow-maker_onizleme_804x444.png (804×444)

Slideshow Maker ile hazırlayacağınız slaytlardaki resimleri, slayt geçiş zamanlarını, arka plan seslerini ve daha birçok etken için ayarlamaları kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Hazırladığınız slaytları e-posta ile gönderebilir, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya sitelerinde arkadaşlarınız ile kolayca paylaşabilirsiniz. Oldukça basit tasarlanmış arayüzü ile kolay bir şekilde kullanabileceğiniz bu yazılım tamamen ücretsizdir.
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :5.38 MB
  • Versiyon :4.1.1
  • Dil :İngilizce
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 06 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.