Videolara Montaj Yapma Programı Ücretsiz İndir Bedava

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Videolara Montaj Yapma Programı Ücretsiz İndir Bedava, Eğer amatör olarak video işleri ile uğraşıyor ve kendinize ücretsiz bir video düzenleme programı arıyorsanız VSDC Free Video 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

vsdc_free_video_editor_4.png (1151×782)

Eğer amatör olarak video işleri ile uğraşıyor ve kendinize ücretsiz bir video düzenleme programı arıyorsanız VSDC Free Video Editor tam da sizin aradığınız türden bir yazılımdır.

Alanında en iyi ücretsiz video düzenleme yazılımlarından birisi olan VSDC Free Video Editor ile videolarınızı istediğiniz gibi kesebilir, efektler verebilir ve montaj işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Program ile videolarınızı montaj yaparken sadece videoları birleştirmenize değil aynı zamanda videoları üst üste bindirme yaparak farklı boyutlarda tam ekranda oynatabilmenize de olanak sağlamaktadır. Yazılım sayesinde videolarınız üzerinde renkleri düzenleyebilir, nesneleri şekillendirebilir, filtreleme yapabilir ve 4 efektten birisini seçerek geçiş efektleri ekleyebilirsiniz. Program ile oluşturduğunuz videoları CD veya DVD’ ye yazmak isterseniz başka herhangi bir yazılıma ihtiyacınız olmadan VSDC Free Video Editor içerisinde bulunan yazma özelliğini kullanarak yazdırabilirsiniz.
İndirmek için tıklayınız:
indir
 Alternatif indirme linki:
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :24.16 MB
  • Versiyon :1.2.2.0
  • Dil :İngilizce
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 17 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.