Wi-Fi Bağlantısı Yönetim Programı

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Wi-Fi Bağlantısı Yönetim Programı, İşletmeler için geliştirilmiş olan HCSpot WiFi Hotspot yazılımı sayesinde network ağınızdaki indirme ve yükleme hızları kısıtlaması, kullanıcı kısıtlama, 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

hcspot.jpg (1366×729)

İşletmeler için geliştirilmiş olan HCSpot WiFi Hotspot yazılımı sayesinde network ağınızdaki indirme ve yükleme hızları kısıtlaması, kullanıcı kısıtlama, filtreleme, kullanıcılarının log kayıtlarının tutulması ve günlük kullanım raporlarının alınması gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Ates Software ve Internet Technologies firmaları tarafından geliştirilen bu yazılım ile web sayfalarının başlıklarını ya da alan adı uzantılarına göre içerikleri de engelleyebilmeniz mümkün. Kelime bazlı filtreleme özelliği sayesinde ise kullanıcıların istenmeyen içeriklere ulaşması tamamen engelleniyor ve işletme sahibi tarafından engellenen herhangi bir internet sitesini ip üzerinden ya da farklı bir domain üzerinden de siteyi engelleyebiliyor. Bu sayede işletmenizde çalışan personelin engellenen siteye giriş yapmasının önüne geçmiş oluyoruz.
Bunun yanında yazılımda bulunan raporlama özelliği ile kolay bir şekilde PDF, Html, Jpeg, Txt veya Csv formatlarında kullanım ve erişim raporları ile kullanıcı loglarını da kayıt altına alabiliyoruz. HCSpot WiFi Hotspot ayrıca iPhone, Android cihazlar ve diz üstü bilgisayarlar ile de uyumlu bir şekilde çalışmakta ve Windows, Mac, Linux gibi işletim sistemlerini de desteklemektedir.
indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :30.72 MB
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 13 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.