Wi-Fi şifre çözücü, Unutulan Wireless şifresini Bulma Kırma Kurtarma Programı, Kablosuz Ağ şifre Kırıcı

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Wi-Fi şifre çözücü, Unutulan Wireless şifresini Bulma Kırma Kurtarma Programı, Kablosuz Ağ şifre Kırıcı, Unuttuğunuz veya bulamadığınız Wireless hesap şifrelerinizi WiFi Password Decryptor yazılımı sayesinde ücretsiz olarak kurtarabilirsiniz. Program ile Wep, Wpa ve 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Unuttuğunuz veya bulamadığınız Wireless hesap şifrelerinizi WiFi Password Decryptor yazılımı sayesinde ücretsiz olarak kurtarabilirsiniz.

Program ile Wep, Wpa ve Wpa2 gibi kablosuz yapılandırma yöneticisinde bulunan bütün kablosuz ağ anahtalarınızı ya da şifrelerinizi hızlı bir şekilde otomatik olarak kurtarabilirsiniz. Program kurtardığı her Wi-Fi hesabına ait Wi-Fi adı, güvenlik ayarları, şifre tipi ve şifre gibi bilgileri görüntüleyerek size gösterir. Görüntülenen hesapların üzerine farenizin sağ tuşu ile tıklama yapıp kopyala yapıştır yapabilir veya şifre listesini Xml, Txt ya da Html olarak kayıt edebilirsiniz.
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :1.63 MB
  • Versiyon :1.5
  • Dil :İngilizce
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 11 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.