Wifi Internet Kablosuz Internet Programı Wifi Ile Internete Bağlanma Programı Indir Yükle Download

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Wifi Internet Kablosuz Internet Programı Wifi Ile Internete Bağlanma Programı Indir Yükle Download, Wifi programi kablosuz internet son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan bir yenilik. Wifi sayesinde kablosuz olarak internete bağlanabiliyor 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Wifi programi kablosuz internet son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan bir yenilik. Wifi sayesinde kablosuz olarak internete bağlanabiliyor ve sörf yapabiliyoruz. Bunu yapmak için bir kablosuz modeme bağlanmamız gereklidir. Bazı zamanlar, Windows`un kendi Wifi yöneticisi size yetmeyebilir. Bunun için WiFi SiStr yazılımını kullanabilirsiniz.

Bu yazılım sayesinde bilgisayarınızın modeme olan uzaklığını derece biçiminde görebilir ve bulunduğunuz yerde kablosuz ağ varsa, bu ağa bağlanabilirsiniz.

indir

Boyut :7.47 Mb

Lisans: Ücretsiz – Bedava

Dil :Türkce

İşletim Sistemi :Windows 95/98/Me/NT/2000/Xp/Vista

Üretici : dnsoft

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 01 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.