Win Globe 3 Boyutlu Dünya Atlası Programı Ücretsiz İndir Bedava Yükle

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Win Globe 3 Boyutlu Dünya Atlası Programı Ücretsiz İndir Bedava Yükle, Üç  boyutlu 3D  atlas programıdır dünyanın her yeri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz öğrenci ve öğretmenlerin çok işine yarayabilecek bir 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Üç  boyutlu 3D  atlas programıdır dünyanın her yeri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz öğrenci ve öğretmenlerin çok işine yarayabilecek bir program.

Program sayesinde Dünyanın ülkelerini ve Dünya hakkındaki bilgileri 3 boyutlu olacak şekilde görebilirsiniz aynı zaman akılda kalması ve öğretim açısından görsellik katmasında dolayı program öğrenci ve öğretmenlerin çok işine yarar bir kaynak olarak karşımıza çıkıyor. Dünya haritasını öğrenmek için alternatif bir kaynak uygulama.

indir

Versiyon:2.1

Boyut:2.2 Mb

Program Dili:İngilizce

İşletim Sistemi:Windows Tümü

Lisans:Ücretsiz (Freeware)

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 18 Temmuz 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.