Winamp Full

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  Winamp Full Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  Winamp Full Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   Winamp Full Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Olağanüstü popüler ve çok yönlü bir ses ve ortam yürütücüsü

Image

Winamp çok basit bir ortam yürütücü olarak başladı ve yıllar boyunca yavaş ancak tutarlı bir şekilde gelişti. Temel amacıtamamen özelleştirilebilir olmaktı ve yıllar boyunca pek çok kişi,20.000’den fazla dış görünüm ve sayısız eklentiden oluşan bir kitaplığa katkıda bulundu.

Winamp 5 piyasaya sürüldüğünde, Nullsoft Winamp 3’ten çok daha gelişmiş bir ortam yürütücü sunarak herkesin gözünde daha iyi bir yere geldi. Çok büyük bir geliştirme olduğu için bunu sürüm 5 olarak adlandırdıklarını ve sürüm 4’ü atladıklarını söylediklerinden, cesaretlendirilmeye pek ihtiyaçları da yoktu!

Neyse ki bu görüşlerinde haklılar, çünkü Winamp bir ortam yürütücüden isteyebileceğiniz her şeyi sunuyor. Dış görünümleri kullanarak orijinal Winamp görünümünü seçebilir veya harika görünen ve tüm ortamlarınızın denetimini hızla ve kolayca elinize almanızı sağlayan yeni varsayılan görünümü kullanabilirsiniz. Winamp’ın ekranınızın kenarına yerleştirebileceğiniz küçültülmüş oynatıcısını özellikle beğeniyorum. Elbette bunların hiçbiri beğeninize uymuyorsa, Winamp’ın web sitesindeki binlerce görünümü indirebilir ve deneyebilirsiniz.

Winamp çok sayıda dosya biçimini destekliyor ve program küçük ve basit olduğundan, hemen hemen tüm bilgisayarlarda hızlı çalışıyor. Kullanılabilir eklentilere bir göz atarsanız, iPod’unuzu da bağlayarak müzik kitaplığınızı yönetebileceğinizi göreceksiniz. Winamp çok uzun süredir mevcut bir uygulama olabilir, ama hiç de geride kalmış değil ve gerçekten özelleştirilebilir tam özellikli bir müzik çalar. iTunes’e iyi bir alternatif.

Artıları

  • Tamamen özelleştirilebilir
  • Küçük kurulum
  • Hızlı çalışma
Eksileri

  • MOV desteği yok
  • Akışları kaydetme yalnız tam sürümde var
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 23 Mart 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.