Windows 7 Başlat Menüsü Ekleme Programı Türkçe Bedava Indir Vista Ve Xp Için

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Windows 7 Başlat Menüsü Ekleme Programı Türkçe Bedava Indir Vista Ve Xp Için, Start Menu 7 masaüstü uygulaması Windows’ un  klasik menüsüne alternatif olarak kullanabileceğiniz, bilgisayarınıza Windows 7 menü görünümü kazandırabileceğiniz 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Start Menu 7 masaüstü uygulaması Windows’ un  klasik menüsüne alternatif olarak kullanabileceğiniz, bilgisayarınıza Windows 7 menü görünümü kazandırabileceğiniz bir yazılımdır.

Sisteminizde herhangi bir değişiklik yapmayan yazılım sadece başlat menüsünü Windows 7 menüsüne çeviriyor. Beğenmemeniz durumunda programı kaldırdığınızda başlat menüsü eski haline dönecektir. Menü ögeleri listesi alfabetik olarak sıralanır, bu nedenle kolayca kendi ismi ile herhangi bir program veya komut bulabilirsiniz.
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :4.5 MB
  • Versiyon :4.5
  • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 30 Mart 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.