Windows Live Movie Maker

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  Windows Live Movie Maker Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  Windows Live Movie Maker Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   Windows Live Movie Maker Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Ortam sunumlarını kolayca oluşturuyorImage

Windows Live Movie Maker temel olarak fotoğraf, video, müzik ve özel efektleri bir araya getirerek birkaç basit adımda göz alıcı bir sunum oluşturmanızı sağlayan basit, kullanımı kolay bir video editörü.

Windows Live Essentials paketinin bir parçası olan Windows Live Movie Maker’in, Essentials paketi yükleyicisiyle kurulması gerekiyor. Ayrıca, bu sürümün yalnız Windows Vista ve Windows 7 ile çalıştığını unutmayın.

Windows Live Movie Maker’in kullanımı inanılmaz kolay. Yapmanız gereken tek şey kullanmak istediğiniz fotoğraf ve videoları içe aktarmak, arka plan müziğini seçmek ve istiyorsanız başlıklar ve bitiş yazıları eklemek. Programın başlık çubuğunda görüntülenen ekstra düğmeler video, müzik ve metin yapılandırma ayarlarına erişim sağlıyor. Efektler söz konusu olduğunda da çok sayıda seçeneğiniz mevcut: geçiş efektleri, animasyonlar, yakınlaştırma ve kaydırma, aynı zamanda görüntülerinize hareket katacak görsel efektler.

Videonuz tamamlandığında, onu nerede kullanmayı planladığınıza bağlı olarak farklı biçim ve boyutlarda kaydedebilirsiniz: bilgisayar, yüksek tanımlı TV ekranı, mobil aygıt, anlık mesajlaşma istemcisi, vs. Windows Live Movie Maker aynı zamanda videonuzu doğrudan YouTube, Facebook, SkyDrive ve Flickr’a ekleme seçeneği de içeriyor. Tek olumsuz yanı Windows Live Movie Maker’in videoları tek bir dosya biçiminde kaydetmesi: WMV.

Windows Live Movie Maker ile en sevdiğiniz fotoğraflarınızı ve videolarınızı kullanarak hoş komposizyonlar oluşturabilecek ve bunları herkesle paylaşabileceksiniz.

Artıları

  • Hoş arayüz tasarımı
  • Kullanımı kolay, teknik beceri gerekmiyor
  • Fotoğraf ve videolarınızı içe aktarmanızı sağlıyor
  • Onlarca geçiş, animasyon ve görsel efekt
Eksileri

  • Yalnız WMV olarak kaydediyor
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 20 Mart 2013 1

Sadece Tek Yorum Yapılmış »

  1. enes sarı 01 Mart 2015 at 13:21 - Reply

    güzel bir site :)

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.