Windows Movie Maker 2015 Türkçe Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Yükle

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Windows Movie Maker 2015 Türkçe Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Yükle, Fotoğraflar ile video oluşturmak çok karmaşık olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün ve Windows Movie Makera bir göz atın. Bu 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Fotoğraflar ile video oluşturmak çok karmaşık olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün ve Windows Movie Makera bir göz atın.

Bu kullanımı kolay bir film yapım yazılımıdır,en iyi çekimlerinize ve en sevdiğiniz video kliplere profesyonel bir dokunuş katacak bazı güzel video ve geçiş efektleri içeren tamamen özelleştirilebilir bir multimedya sunumlar oluşturmanıza olanak tanır.

Windows Movie Maker, kullanımı gerçekten çok basit: Kullanmak istediğiniz (resim, video dosyaları ve gerçek zamanlı olarak yakalanan videolar da olabilir) ve zaman çizelgesi üzerine sürükleyin. Birçok efekt ekleyin ve her şeyi önizleme penceresinde nasıl göründüğünü kontrol edin. Windows Movie Maker film başlıkları ve krediler eklemenize izin veren özel bir araç bile var.

Iş bittiğinde, Windows Movie Maker, bunu kullanmak istediğiniz yere bağlı olarak, birkaç farklı formatlarda video olarak kaydetmenizi sağlar.

Windows Movie Maker hayallerinize kavuşmanızı sağlıyor,ve hayalinizde ki görüntü efektlerini video düzeneğini sizin kurmanıza izin veriyor.

Windows Movie Maker ile favori fotoğraflarınızı, video kliplerinizi ve bazı güzel geçiş efektleri ile kolayca video sunumları oluşturmak artık çok daha kolay…

indir

ALTERNATİF İNDİRME LİNKLERİ (EĞER ÜSTTEKİ BUTON ÇALIŞMAZSA BUNLARI DENEYİNİZ)

indir

indir

indir

  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :7.0 MB
  • Versiyon :2.6.4037.0
  • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 17 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.