Windows Movie Maker

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  Windows Movie Maker Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  Windows Movie Maker Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   Windows Movie Maker Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Fotoğraf sunumları oluşturmanın en kolay yolu

windows-movie-maker-3.jpg (700×511)

For Vista and Windows 7 kullanıcıları için: Windows Movie Maker, Windows Temel Parçalar’adahil bir uygulama. XP kullanıcıları içinMicrosoft Windows XP Service Pack 2’yi (SP2) yüklediğinizde Windows Movie Maker bilgisayarınıza otomatik olarak yükleniyor. Ayrıca indirilen bir program değil.

Windows Movie Maker, hepsi bir arada bir video düzenleme ve oluşturma uygulaması.

Fotoğraflarınızla video oluşturmanın çok karmaşık bir işlem olduğunu düşünüyorsanız tekrar düşünün ve Windows Movie Maker’a bir göz atın.

 

Giriş

 

Bu kullanımı kolay film oluşturma yazılımı sadece en iyi fotoğraflarınızı ve favori video klipslerinizi kullanarak tamamen özelleştirilebilir multimedya sunumları oluşturmanızı sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda bunlara profesyonel bir his katacak bazı hoş video ve geçiş efektleri de içeriyor.

 

Kullanımı

 

Windows Movie Maker’in kullanımı gerçekten kolay: kullanmak istediğiniz tüm ortamları (resimler, video dosyaları ve hatta gerçek zamanlı alınan videolar) içe aktarın ve zaman çizelgesine sürükleyin. İstediğiniz kadar efekt ekleyin ve önizleme penceresinde hepsinin nasıl göründüğüne bakın. Windows Movie Maker’da filminize başlıklar ve isimler eklemenizi sağlayan özel bir araç bile var.

 

Ek özellikler

 

İşiniz bittiğinde, Windows Movie Maker videonuzu nerede kullanacağınıza bağlı olarak farklı biçimlerde dışa aktarmanıza izin veriyor: web sitesinde yayınlama, CD’ye yazma veya sabit diskinize kaydetme bu seçeneklerden sadece birkaçı.

Bunları söyledikten sonra, Windows Movie Maker’in film yapma deneyimi çok az olan veya hiç olmayan kişiler için olduğunu unutmayın. Ki bu da, daha ileri düzey kullanıcıların uygulamayı fazla kısıtlayıcı bulabileceği anlamına geliyor.

Windows Movie Maker’i kullanarak favori fotoğraflarınız, video klipleriniz ve bazı hoş geçiş efektleriyle kolayca video sunumları oluşturabilirsiniz.

Artıları

  • Kullanımı çok kolay
  • Görüntü ve videolarla çalışıyor
  • Çok sayıda video ve geçiş efekti içeriyor
  • Çeşitli biçimlere aktarılabiliyor
Eksileri

  • Gelişmiş kullanıcılar için fazla basit
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 14 Mart 2013 1

Sadece Tek Yorum Yapılmış »

  1. dursun kıran 27 Mayıs 2014 at 00:06 - Reply

    hdv video yu karşılamıyor

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.