WinZip

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  WinZip Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  WinZip Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   WinZip Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Windows için ZIP dosya uygulaması

winzip-04-700x425.png (700×425)

WinZip uygulaması büyük dosyaların küçültülmesini ve farklı dosyaların bir dosya altında saklanabilmesini sağlayan bir Windows dosya sıkıştırma uygulamasıdır.

Dosya sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosyaların açılması için şu ana kadar en yaygın şekilde yüklenen program WinZip’tir. Rakiplerinin bu programa oldukça yaklaşmalarına rağmen, WinZip hala programların arşivlenmesi ve dosya boyutlarının küçültülmesi için kullanılan en kolay yoldur.

WinZip’in başarısının önemli bir bölümü sadeliğinden kaynaklanır. Program başlangıçta kullanıcıyı Klasik mod ve Wizard mod arasında bir seçim yapmaya yönlendirir. Klasik görünüm, kolay anlaşılır olmasına ve sıkıştırma oranı, şifreli koruma ve sık kullanılanlar listesi gibi bir çok özelliğe anında erişim sağlamasına rağmen, yeni başlayanlar için wizard modu idealdir.

WinZip ile dosya arşivlemek ne kadar hızlı ve basit olsa da, programın yerinin bir kısmını rakiplerine kaptırdığını düşünmemek elde değil. Örneğin, WinZip’in sıkıştırma oranı WinRAR uygulamasındaki oranlar kadar yüksek değildir ve WinZip’te dosyalar RAR, ISO ya da JAR formatı ile değil, yalnızca Zip formatı ile kaydedilebilmektedir.

Fakat yine de, WinZip işlevlerini iyi bir şekilde yerine getirmekte, dosyaların hızlı ve etkin bir şekilde arşivlenmesini sağlamaktadır.

Artıları

  • Kullanımı kolay arayüz
  • Hızlı sıkıştırma ve açma
Eksileri

  • Sadece Zip sıkıştırmaları için çalışır
  • WinRAR’da olduğu kadar fazla formatla uyumlu değildir
  • Sürekli soru ekranı

WinZip (32-bit) İndir

WinZip (64-bit) İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 9 Mayıs 2015 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.