Wolfteam 2013 Son Sürüm Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Wolfteam 2013 Son Sürüm Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle, Wolfteam, online olarak oynanabilen bir FPS oyunudur. Oyunun konusuna gelince; bazı insan DNA’larının kurtlarla benzeştiği ortaya çıkmış, bunun üzerine 2014 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...

Wolfteam, online olarak oynanabilen bir FPS oyunudur.
Oyunun konusuna gelince; bazı insan DNA’larının kurtlarla benzeştiği ortaya çıkmış, bunun üzerine bilimadamları kurt ve insan DNA’ sını karıştırarak mutant insanlar yaratmışlardır. Bu durumun düzeltilmesi için Epoxyn adı verilen bir ilaç geliştirilmeye çalışılmakta, aynı zamanda Anti-Epoxyn adındaki ilaç Fransız ordusuna satılarak Wolfteam adında yenilmez bir ordu yaratılması sağlanmaktadır.
Çok kısa bir süre sonra Wolfteam ordusu kontrol edilemez hale gelmiş ve dünyayı işgal etmeye başlamıştır. Ordudan ayrılan Kurt Takımı artık paralı asker olarak yaşamakta ve Fransız ordusuna karşı savaşmaktadır.
Oyunda karşınızdakilere silahla ateş eden kişi olarak bulunmaktasınız. Oyun içerisinde herkese uygun br silah mutlaka bulunmaktadır. El bombaları, otomatik silahlar, sniper ve yerleştirilen patlayıcılar bunlardan sadece bir kaçıdır.
Çeşitli ses ve görsel efektlerle desteklenen, keyifle oynayacağınız bu oyunu mutlaka denemelisiniz!

 indir
 • Lisans :Ücretsiz
 • Boyut :831.6 MB
 • Versiyon :5.69
 • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 09 Nisan 2013 4

4 Yorum »

 1. sezgin 29 Temmuz 2013 at 00:34 - Reply

  wowtem oyunundan hoşlanayorum oyüzden kayıtolmayı istiyorum kayd olursam coksevinirim

 2. önemsz 26 Ağustos 2013 at 15:25 - Reply

  gerçekten wofteamı indirmek bedavamı

  • muhammet 29 Nisan 2014 at 10:43 - Reply

   evet herzaman bedavadır son sürüm bile

 3. muhammet 29 Nisan 2014 at 10:45 - Reply

  joygameye kay dolcan ilk joygameye ne kayt olduysan wolfteamada onu yazcan

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.